Europos Bendrijos / MUITINĖS sandėliai

UAB „Talga“ disponuoja nuosavybės teise priklausančiais moderniais sauso tipo Europos Bendrijos ir Muitinės sandėliais,

Jonavoje

25 000 m2 / 35 000 paletinių vietų

Alytuje

11 000 m2 / 15 000 paletinių vietų

Prekės sandėliuojamos naudojantis universaliomis „MECALUX“ ir „STORAX“ padėklų sandėliavimo stelažų sistemomis. Kurios leidžia sandėliavimo vietas pritaikyti kliento sandėliuojamų prekių specifikai. Taip pat savo klientams siūlome naudotis 800m2 ploto dviaukščiu Mezoninu smulkių prekių sandėliavimui Jonavoje ir beveik 2000 m2 Mezoninu Alytuje. Likusi dengtų sandėlių dalis lanksčiai pritaikoma kroviniams, kurių negalima sandėliuoti stelažuose. Esant poreikiui, yra galimybė reguliuoti atskirų sandėlių zonų temperatūrą.

Europos Bendrijos ir Muitinės lauko sandėliavimo aikštelėmis

Europos Bendrijos
prekių lauko sandėliavimo aikštelė Jonavoje

15 200 m2

Muitinės prekių
sandėliavimo aikštelė Jonavoje

4 300 m2

kuriose galime sandėliuoti įvairias prekes. Tai galime daryti tiesiog ant padėklų ar jūriniuose konteineriuose. Aikštelės yra gerai saugomos, stebimos vaizdo kameromis bei visa apsauga priduota G4S apsaugos įmonei, kuri žaibiškai reaguoja į bet kokį signalą - reakcijos laikas iki 5 min.

UAB "Talga" sandėliavimo patalpose vykdomi procesai ir operacijos yra valdomi naudojantis pažangia sandėlio valdymo sistema "Equinox VISION 6". Valdymo sistemos pagalba galime itin tiksliai, net 99.5% tikslumu, sekti likučių kiekį, laisvų paletinių vietų skaičių, lengvai nustatyti tikslią krovinio lokaciją.

Turime leidimus sandėliuoti:

  • Maisto produktai -VMVT leidimas 
  • Ekologiški produktai - EkoAgros leidimas Ruklos g. 12C, Jonava
  • Pašarai - r PLA leidimas

2016 m. VALSTYBINĖ AUGALININKYSTĖS TARNYBA PRIE ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS pripažino įmonės sandėliavimo patalpas atitinkančiomis visus reikalavimus ir tinkamomis laikyti nustatytas prekių grupes:

  • Aliejinių kultūrų sėklas ir vaisius
  • Įvairius grūdus, sėklas ir vaisius
  • Augalus, naudojamus pramonėje ir medicinoje
  • Šiaudus ir pašarus
  • Medieną ir medienos gaminius
  • Medžio anglis

Yra išduotas prekių saugojimo ir muitinio tikrinimo vietos pripažinimo tinkama augalams, augaliniams produktams ir kitiems susijusiems objektams laikyti pažymėjimas. 

Sprendimas: RECEPTION IT