Sandėliavimo patalpos

UAB „Talga“ disponuoja nuosavybės teise priklausančiais moderniais sauso tipo Europos Bendrijos ir Muitinės sandėliais, kurių bendras plotas sudaro 25 000m2 / 35 000 paletinių vietų.

Visas šis plotas padidėja net kelis kartus, kadangi prekės sandėliuojamos naudojantis universalia „MECALUX“ padėklų sandėliavimo stelažų sistema, kuri leidžia pasiekti bet kurį padėklą trimis, keturiais ar net septyniais aukštais. Stelažai yra reguliuojami, todėl turime galimybę sandėliuoti nestandartinių gabaritų prekes / paletes.

Taip pat savo klientams siūlome naudotis 800m2 ploto dviaukščiu Mezoninu smulkių prekių sandėliavimui.

Bendra sandėliavimui skirta stelažų sistema sudaro 35000 paletinių vietų. Likusi sandėlio dalis lanksčiai pritaikoma kroviniams, nesandėliuojamiems stelažuose.


Įmonės sandeliuose yra 28 Hörmann firmos rampų, todėl vienu metu galime vykdyti daug krovimų. Rampos yra reguliuojamos, tad be jokių problemų krovimus galima atlikti su skirtingų gabaritų automobiliais.


Esant poreikiui, yra galimybė reguliuoti sandėlio temperatūrą.


Sandeliuose nuolat prižiūrima tvarka, laikomasi visų švaros ir saugumo reikalavimų bei yra stebima vaizdo kameromis.

Taip pat turime 2ha gerai saugomą lauko teritorijos aikštelę, kurioje galime sandėliuoti įvairias prekes. Tai galime daryti tiesiog ant padėklų ar jūriniuose konteineriuose. Aikštelė yra gerai saugoma, stebima vaizdo kameromis bei priduota G4S apsaugos įmonei, kuri žaibiškai reaguoja į bet kokį nelaimės signalą - reakcijos laikas iki 5 min.

UAB "Talga" sandėliavimo patalpose vykdomi procesai ir operacijos yra valdomi naudojantis itin pažangia sandėlio valdymo sistema "Equinox VISION 6". Valdymo sistemos pagalba galime itin tiksliai, net 99.5% tikslumu, sekti likučių kiekį, laisvų paletinių vietų skaičių, lengvai nustatyti tikslią krovinio lokaciją.


2016 m. VALSTYBINĖ AUGALININKYSTĖS TARNYBA PRIE ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS pripažino įmonės sandėliavimo patalpas atitinkančiomis visus reikalavimus ir tinkamomis laikyti nustatytas prekių grupes:

Aliejinių kultūrų sėklas ir vaisius

Įvairius grūdus, sėklas ir vaisius

Augalus, naudojamus pramonėje ir medicinoje

Šiaudus ir pašarus

Medieną ir medienos gaminius

Medžio anglis

Yra išduotas prekių saugojimo ir muitinio tikrinimo vietos pripažinimo tinkama augalams, augaliniams produktams ir kitiems susijusiems objektams laikyti pažymėjimas.