Krovinių ekspedijavimas

Krovinių ekspedijavimas – ką reikėtų žinoti?

Krovinių ekspedijavimas labai dažnai suprantamas kaip paprastas krovinių pervežimas iš pakrovimo taško į paskirtą vietą. Iš tiesų, tai yra ištisa logistikos procedūra, kuri susideda iš maršruto bei transporto priemonių tikslingo parinkimo, priklausomai nuo krovinių dydžio ir tipo, eismo grafikų ir transporto priemonių stebėjimo, vairuotojo paieškos, reikiamų kroviniui dokumentų parengimo ir pateikimo įvairioms institucijoms, bendravimo su krovinio užsakovu ir gavėju.

Dažnai ekspeditoriaus paslaugomis naudojasi mūsų klientai, kurie turi mažai laiko domėtis teisiniais vežėjų nuostatais bei kitais dokumentais. Gabenant krovinius, visą šį darbą gali suteikti patikima logistikos įmonė.

Palikdami krovinių gabenimo rūpesčius mums, Jūs ne tik sutaupysite nemažai laiko, bet ir išvengsite nereikalingų organizacinių sunkumų. Mes padėsime Jums užtikrinti laiku atliktus įsipareigojimus ir saugų krovinių pervežimą bei operatyvų transportavimo problemų sprendimą.

Ekspedijavimas – tai kur kas geresnis ir daugeliu atveju pigesnis sprendimas, negu viską planuoti patiems. Naudodamiesi šia paslauga, sutaupysite finansų, nes mūsų įmonės darbuotojai parinks Jums optimaliausią maršrutą, padedantį sutaupyti lėšų.

Mūsų įmonėje taikomos lanksčios krovinių pervežimo kainos, priklausomai nuo kliento užsakomos paslaugos pobūdžio, transportuojamų krovinių tipo, maršruto bei jo ilgio. 

Mes, kaip ekspeditoriai, siūlome net kelis krovinio pristatymo būdus, kurie priklauso nuo užsakovo poreikio ir skubos.

UAB „Talga“ teikia visas krovinių ekspedijavimo paslaugas žeme, oru, jūra ir geležinkeliais.

Siūlome šias paslaugas:

  • Organizuojame ir vykdome Jūsų krovinio importą / eksportą
  • Sudarome krovinio gabenimo maršrutą
  • Organizuojame multimodalinius pervežimus
  • Ieškome transporto paslaugų teikėjų
  • Apskaičiuojame vežimo mokesčius
  • Įforminame reikalingus dokumentus
  • Sandėliuojame ir apdorojome krovinius
  • Teikiame muitinės tarpininko paslaugas
  • Suteikiame informaciją krovinio pervežimo metu

Ilgametė praktinė įmonės UAB „Talga“ specialistų patirtis, išsamios žinios apie dokumentacijos reikalavimus, transporto paslaugų rinkos kainas Lietuvoje ir užsienyje ir sukaupta patikimų transporto paslaugų tiekėjų kontaktų bazė  užtikrina, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis pasieksite Jums optimaliausią rezultatą  kainos ir  transporto paslaugų kokybės atžvilgiu.

Mūsų kolektyvas savo funkciją atlieka kruopščiai ir atsakingai, atsižvelgdamas į visus darbo saugos ir konkrečiai šiai sričiai taikomus reikalavimus.